AKTUALNOŚCI

Dotted

Pierwsze Laury Klubu Działań Specjalnych!

XXIX Manewry Techniczno Obronne Nowy Młyn 2010Gratulacje dla zwycięskiej ekipy 56 Harcerskiego Klubu Działań Specjalnych „Exodus”, która pod okiem instruktora phm. Karola Thiela, w dniach 24-26 września wzięła udział w kolejnych XXIX Manewrach Techniczno-Obronnych Nowy Młyn – imprezy która corocznie odbywa się w malowniczych okolicach Łomży. Minione manewry są sprawdzianem wiedzy harcerskiej i technik specjalnościowych oraz sprawności fizycznej. Pomimo wielu edycji impreza ta z roku na rok przynosi uczestnikom wiele trudu, poprzez pojawiające się nowe konkurencje dodając manewrom prestiżu, dzięki czemu motywacja do doskonalenia i treningów rośnie. Po zaledwie kilku dniach od zakończenia manewrów, z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną jubileuszową edycję, w której mamy nadzieję również walczyć o czołową lokatę.

Dotted

Comments (1) »

  1. Autor: Szymon | Dodano: 2 października 2010 o 18:08

    Wreszcie jakaś nowa informacja pojawiła się na stronie. Jest taka fajna nowa szata graficzna, ale niestety mało informacji co się w szczepie dzieje. Chyba jednak coś się dzieje?

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał TrackBack ze swojego bloga.

Dodaj komentarz