Dotted

Legrysy

Zastęp powstał w lutym 2009 roku i obecnie liczy sześć osób: Aleksandra Burzyńska, Sylwia Jackowska, Malwina Sasin, Renata Łukowska, Sylwia Wiśniewska i Katarzyna Socik.
Mamy za sobą wiele harcerskich wyjazdów, obóz, zimowiska i inne, które bardzo miło wspominamy. Chętnie bierzemy udział w rajdach gdzie możemy rywalizować z innymi i sprawdzić swoje możliwości oraz umiejętności. Mimo, że często zdarza nam się zgubić w lesie, nie poddajemy się i walczymy dalej. Jako zastęp staramy się regularnie uczęszczać na strzelnicę, gdzie pod okiem dh. Malwiny Gajcy i instruktorów strzelectwa staramy się polepszać swoją celność i trafiać same dychy. Dużą przyjemność sprawia nam chodzenie na zbiórki w terenie, harcerskie, halę oraz inne gdzie mamy możliwość spotkać się z resztą drużyny oraz całym zastępem.
Jeśli chodzi o jakieś osiągnięcia to nie mamy ich zbyt wiele. Obecnie nasze najlepsze to II miejsce w rywalizacji zastępów, które dostałyśmy na zimowisku 2010 roku. Jednak nie dołujemy się i jedynie myślimy o poprawie swoich wyników oraz odnoszeniu coraz to większej ilości sukcesów. Chcemy dorównać reszcie zastępów i w przyszłości przejść do historii i być kojarzonym jako ,,super,, zastęp.

Aleksandra Burzyńska
- zastępowa
- stopień ochotniczka
- miejscowość Jasienica
- w drużynie od września 2008r
- gg:17039170 mail: aleks96andra13@o2.pl
- Podczas pobytu w drużynie należała do 2 zastępów: Skitlesów i Gorgonów. W obecnej chwili znajduje się w zastępie Legrysy. Ostatniej wigilii, czyli 13 grudnia 2009 roku otrzymała stopień ochotniczki.

Sylwia Jackowska
- podzastępowa
- miejscowość Duczki
- w drużynie od lutego 2009r
- gg: 8447010
- ksywa: Czarna Mamba
- Chodzi do szkoły w Duczkach. Dużo się śmieje i szybko nawiązuje nowe znajomości z nowymi osobami w drużynie. Lubi uprawiać sport, głównie jeździć na rowerze oraz wspinać się i zjeżdżać na linach. Chętnie uczestniczy w wszelkich wyjazdach i zbiórkach. Regularnie chodzi na strzelnice i zdobywa bardzo dobre wyniki. Lubi muzykę, śpiew i taniec.

Malwina Sasin
- szeregowa
- miejscowość Duczki
- w drużynie od lutego 2009r
- sas6@buziaczek.pl
- Nie zawsze towarzyszy jej poczucie humoru, ale zazwyczaj występuje. Jest koleżeńska. Lubi muzykę, śpiew i taniec. Jej hobby to robienie zdjęć. Chętnie uczestniczy w wszelkich wyjazdach i zbiórkach.

Sylwia Wiśniewska
- szeregowa
- miejscowość Cuchuwiec
- w drużynie od lutego 2009r
- Ksywa Wiśnia
- Ma za sobą dwie przygody miłosne z Leonem. Często się wkurza i kłóci z zastępem ale to nie zmienia dobrego podejścia do niej. Bardzo lubi czytać ksiązki oraz sama je tworzyć. Jej ulubione to saga ,,Zmierzch? oraz ,,Bale maturalne z piekła?.

Renata Łukowska
- szeregowa
- miejscowość Duczki
- w drużynie od grudnia 2009r
- ksywa Renia
- saphira2@autograf.pl
- Jest bardzo ambitną osobą. Nigdy nie myśli tylko o sobie, ale również o pozostałych. Lubi jeździć konno, tańczyć oraz wspinać się. Jest muzykalna i grywa na bębenku. Lubi uprawiać sport zwłaszcza jeździć na rowerze i rolkach.

Katarzyna Socik
- szeregowa
- miejscowość Jasienica
- w drużynie od października 2009r
- Mieszka w Jasienicy. Rzadko pokazuje się na zbiórkach, ale za to strzelnicą odrabia. Jest spokojna i koleżeńska

Nimfy

Emilia Zembrzuska – zastępowa. Do drużyny chodzi od 2008 roku i ma 12 lat. Mieszka w Zagościńcu i na razie nie zdobyła żadnego stopnia. Znajomi wołają do niej Ema lub Emi, a niektórzy nazywają Czekoladą, ponieważ na Wigilii Harcerskiej miała rolę Czekolady i tak zostało. Emilia bardzo lubi zwierzęta oraz zbiórki harcerskie. Jest jedną z osób, które często bywają na zbiórkach i są bardzo aktywne. Jest człowiekiem, który chętnie pomaga i stara się nawiązać kontakt z otaczającymi ją osobami. Lubi pomagać. Emila była już na jednym wyjeździe w góry, jednym obozie, dwóch biwakach i trzech rajdach. .

Zofia Rakoczy – podzastępowa. Do drużyny doszła w 2009 roku i ma 11lat. Zamieszkała w Zagościńcu i nie posiada żadnego stopnia. Niektórzy wołają na nią Zochan lub Zochanek, a niektórzy po prostu Zosia. Zosia interesuje się sportem i zbiórkami w terenie. Jest osobą wesołą i uśmiechniętą. Tak jak Emilia często przychodzi na zbiórki. Bardzo lubi poznawać nowych ludzi i czuć się swobodnie wśród zastępu i osób ją otaczających. Zosia była już na jednym wyjeździe w góry, jednym zimowisku, jednym obozie, dwóch rajdach i dwóch biwakach.

Katarzyna Burzyńska – szeregowa. Do drużyny doszła we wrześniu 2008 roku i ma 12 lat. Mieszka w Jasienicy, ponieważ w październiku 2009 roku przeprowadziła się z Zagościńca do Jasienicy. Zdobyła pierwszą belkę i to nie koniec. Niektórzy mówią do niej Zośka, ponieważ ona i Zosia są nierozłączne. Bardzo lubi Harcerstwo, ponieważ stała się silniejsza i odważniejsza. Bardzo lubi także zbiórki, bo wielu rzeczy się na nich uczy i są bardzo ciekawe. Często przychodzi na zbiórki jak to możliwe. Była już na dwóch wyjazdach w góry, dwóch zimowiskach, jednym obozie, dwóch biwakach, dwóch rajdach i zamierza jeździć dalej.

Ewelina Remiszewska – szeregowa. Do drużyny doszła w 2008 roku, a lat ma 13. Mieszka w Zagościńcu i rzadko przychodzi na zbiórki. Stopnia jeszcze nie posiada. Nazywają ją Ewela ale jej to nie przeszkadza. Ewelina stara się być obecna w zbiórkach w terenie lecz czasem jej się to nie udaje. Nie była jeszcze na żadnym wyjeździe, ale to się zmieni.

Oliwia Bartkiewicz – szeregowa. Do drużyny doszła pod koniec 2009 roku. Mieszka w Zagościńcu i ma 10 lat. Nie ma jeszcze stopnia. Wszyscy mówią do niej Oliwia lub Oliwka tylko nieliczni czasami nazywają ją Jagoda po jej siostrze. Oliwia przychodzi tylko na hale, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Nie była jeszcze na żadnym wyjeździe lecz będzie..

Patrycja Rudnik
- zastępowa
- miejscowość Zagościniec
- w drużynie od września 2008r

Ewelina Czubaszek
- podzastępowa
- miejscowość Zagościniec
- w drużynie od września 2008r

Weronika Saks
- szeregowa
- miejscowość Zagościniec
- w drużynie od września 2009r

Czarne Wilki

Powstanie zastępu Młode Wilki datuje się na 10 lutego 2009r.
Wtedy to mała grupka kolegów z podwórka, usłyszała o 56 Specjalnościowej Drużynie Harcerskiej działającej w pobliskiej miejscowości. Zainteresowała ich jej działalność. Spodobały się zbiórki i wspólne wypady. Postanowili pozostać w niej na dłużej i działają do tej pory. W lato organizują wspólne podchody i zabawy nocne. Jako młodzi i energiczni często stawiają sobie pewne wyzwania, zaczynając od np. podchodzenia sąsiadów.
Z początku na zbiórki chodziło dwóch członków zastępu, Zbyszek Zembrzuski i Dawid Koc. Wtedy ich zastęp nosił nazwę Feniksy. Jednak na obozie w 2009r. gdy to do zastępu dołączyła reszta członków ich nazwa zmieniła się na Mustangi, wtedy też zdobyliśmy 1 miejsce w rywalizacji zastępów kategorii młodszej. Z powodu częstych rotacji w zastępie postanowiliśmy zacząć na nowo z nazwą Młode Wilki, która mamy nadzieje przejdzie do historii wraz z naszymi przyszłymi osiągnięciami, które zamierzamy zdobyć.

Patryk Zych
- zastępowy
- miejscowość Lipiny Nowe
- w drużynie od 2009r
- ksywa Zychu
- Interesuje się motoryzacją i wojskiem. Lubi jeździć na rowerze i grać w piłkę. Wysportowany, towarzyski, twardy.

Bartosz Radomski
- podzastępowy
- miejscowość Lipiny Nowe
- w drużynie od 2009r
- ksywa Radomski
- Interesuje się motoryzacją. Lubi jeździć na rowerze i grać w piłkę. Wysportowany, towarzyski, twardy.

Zbyszek Zembrzuski
- szeregowy
- miejscowość Zagościniec
- w drużynie od września 2008r
- ksywa Zbysiu
- Interesuje się historią i grami komputerowymi. Ma dobrą pamięć, jest uczciwy i inteligentny. Młody mistrz tekstów i wymyślania skeczy.

Dawid Koc
- szeregowy
- miejscowość Zagościniec
- w drużynie od września 2008r
- ksywa Kocu
- Interesuje się maszynami rolniczymi. Lubi pracować na wsi. Do tego jest wysportowany i towarzyski. Czasem łapie lenia mówiąc wprost ?nie chciało mi się :) ?